Російські хакери атакували кілька лікарень у США та заблокували їх роботу

Об этом сообщает telescopic.in.ua со ссылкой на СМИ.

Через дію вірусу заблоковані бази даних трьох лікарень в американському штаті Алабама, що паралізувало їх роботу.

Лікарні з групи DCH Health System перестали приймати пацієнтів, зробивши виняток лише для екстрених випадків, повідомило видання WBRC.

Роботу медустанов заблокував вірус Ryuk, який з’явився у 2018 році. Його розробила та застосовувала хакерська група з РФ Wizard Spider.

Представник групи DCH Health System повідомив, що лікарні змушені були заплатити гроші, аби отримати ключ шифрування для відновлення доступу до баз даних закладів.

Ми працювали з експертами правоохоронних органів та ІТ-безпеки, щоб оцінити всі варіанти та виконати рішення, яке було найкращим для наших пацієнтів. Це включало покупку ключа шифрування у зловмисника для прискорення відновлення системи і забезпечення безпеки пацієнтів, – повідомив представник адміністрації.

Через атаку російських вірусів служби "швидкої" були змушені доправляти пацієнтів у інші лікарні. Наразі розслідуванням нападу займається ФБР.

Експерти у сфері кібербезпеки наголосили, що відновлення від таких хакерських атак можуть тривати протягом кількох тижнів, оскільки вони є цільовими та добре спланованими. Оскільки медзаклади не можуть дозволити собі довгий час не працювати, адміністрації нічого не залишається, як заплатити гроші.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Михайло ХОДАДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570409089-rosiyski-hakeri-atakuvali-kilka-likaren-u-ssha-ta-zablokuvali.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя