Фестиваль сучасної української літератури влаштують у Франківську

Фестиваль сучасної української літератури влаштують у Франківську
Традиційно до Дня української писемності та мови в обласному центрі Прикарпаття у фортечній галереї «Бастіон» за сприяння обласної державної адміністрації проходитиме книжковий фестиваль сучасної друкованої продукції «Сторінками української книги».

Цьогоріч він організовується уже вшосте та приурочується до 100-річчя Соборності України. Триватиме свято протягом 8-9 листопада, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА,- пише Галка. Об этом сообщает tt-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.

На виставці-презентації та книжковому ярмарку будуть представлені видавництва та книготорговельні підприємства з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської областей та міста Харків, експозиції вищих навчальних закладів Івано-Франківська, обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка.

Розпочнеться свято урочистим театралізованим дійством за участю акторів театру фольклору, народних свят і видовищ, навчально-методичного центру, виконавців та мистецьких колективів.

Присутні зможуть ознайомитися з історією створення української держави 100 років тому за матеріалами виставки оригінальних документів «На шляху до Соборної України», підготовленої Державним архівом області та банерної виставки, підготовленої обласною державною адміністрацією спільно з обласною радою та Музеєм визвольних змагань імені Степана Бандери. А дітки Івано-Франківської станиці НСОУ «Пласт» допоможуть у презентації історичної книжки-розмальовки «100 років Соборності».

Впродовж двох днів в галереї «Арт-на-Мур» проходитимуть презентації видань, які вийшли в рамках регіональної цільової програми підтримки книговидання та книг, які побачили світ у видавництвах України. Відвідувачі зможуть поспілкуватися як з відомими українськими письменниками, так і з молодими авторами Прикарпаття. На книжковому ярмарку усі бажаючі зможуть придбати новинки вітчизняного книговидання.

«Завдання нашого книжкового фестивалю – це популяризація української книги, вітчизняних видавництва і авторів, заохочення наших краян, особливо молоді, до читання. Сподіваємось, що цьогорічний форум стане масштабною подією у суспільно-культурному житті Прикарпаття», – наголошує начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта.

Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/63132-festyval-suchasnoi-ukrainskoi-literatury-vlashtuiut-u-frankivsku”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя